Учасники блокади звинувачують поліцію в організації нападу біля станції Кривий Торець

У «Штабі блокади торгівлі з окупантами» заявили про трьох постраждалих під час нападу на блокувальників біля станції Кривий Торець. Вони покладають відповідальність за його організацію на поліцію та керівництво МВС. Відповідне повідомлення розміщено на сторінці штабу у Facebook.

За словами учасників блокади, їх атакували у двох точках – у Бахмуті та Кривому Торці на Донеччині, однак у першому випадку вдалося уникнути силового протистояння. Обидва інциденти вони називають провокаціями з метою змусити їх застосувати зброю і «отримати моральне право на силовий розгін редуту».

«Спочатку з’явилось телебачення, потім – групи «бабусь» із закликами припинити блокаду. Потім, під прикриттям «бабусь», була спроба силового захоплення підготованими групами «тітушок». До місць інцидентів заздалегідь були підігнані пожежні машини та карети швидкої допомоги. Поліція в інцидент не втручалась», – йдеться у повідомленні.

28 лютого у поліції Донеччини повідомили про затримання 37 осіб, які здійснили напад на учасників блокування залізниці.

Цього ж дня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков закликав керівників Антитерористичного центру ухвалити рішення для зняття блокади.

27 лютого з боку ватажків угруповань «ДНР» та «ЛНР» надійшов ультиматум: якщо блокаду не знімуть до 1 березня, вони будуть вживати заходів у відповідь. Зокрема, йдеться про «націоналізацію» підприємств.

У СБУ вважають, тим часом, що «націоналізацію» сепаратисти оголосять у будь-якому випадку.

У січні активісти, серед яких депутати Верховної Ради та люди, що називають себе ветеранами АТО, розпочали блокаду деяких ділянок залізниці з вимогою припинити, за їхніми словами, торгівлю з окупованими районами Донбасу. У Києві після цього відбулося кілька акцій протесту зі схожими вимогами. Учасники блокади на Донеччині неодноразово заявляли про підготовку штурму їхніх позицій, які вони називають «редутами», силовики ці заяви спростовували.

15 лютого уряд ухвалив рішення про запровадження надзвичайних заходів в енергетиці на місяць, починаючи з 17 лютого.

 

your ad here

more

СБУ: Захарченко визнає, що «ДНР» насправді зацікавлена у блокаді

У Службі безпеки України оприлюднили аудіозапис, як вони стверджують, розмови між ватажком угруповання «ДНР» Олександром Захарченком та його підлеглим Дмитром Трапєзниковим. У записі чути, як співрозмовники вирішують оголосити блокаду у відповідь безвідносно до того, чи припинять блокування залізниці з українського боку.

В СБУ вважають, що блокаду залізниці на Донбасі угруповання «ДНР» хоче використати для «націоналізації» підприємств, які залишилися на їхніх територіях, йдеться у повідомленні на сайті відомства.

Напередодні 27 лютого на «офіційних» інформаційних ресурсах угруповань «ДНР» та «ЛНР» синхронно була оприлюднена спільна заява ватажків цих угруповань – Олександра Захарченка та Ігоря Плотницького: «Якщо до 00:00 середи (1 березня 2017 року) блокада не буде знята, то ми запровадимо зовнішнє управління на всіх підприємствах української юрисдикції, які працюють в «ДНР» і «ЛНР». Ми припинимо постачати вугілля до України».

28 лютого у поліції Донеччини повідомили про затримання 37 осіб, які здійснили напад на учасників блокування залізниці.

Цього ж дня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков закликав керівників Антитерористичного центру ухвалити рішення для зняття блокади.

У січні активісти, серед яких депутати Верховної Ради та люди, що називають себе ветеранами АТО, розпочали блокаду деяких ділянок залізниці з вимогою припинити, за їхніми словами, торгівлю з окупованими районами Донбасу. У Києві після цього відбулося кілька акцій протесту зі схожими вимогами. Учасники блокади на Донеччині неодноразово заявляли про підготовку штурму їхніх позицій, які вони називають «редутами», силовики ці заяви спростовували.

15 лютого уряд ухвалив рішення про запровадження надзвичайних заходів в енергетиці на місяць, починаючи з 17 лютого.

 

your ad here

more

«Київенерго» хоче обладнати всі будинки модемами для дистанційної передачі показань за тепло

«Київенерго» обіцяє до кінця 2017 року обладнати всі будинкові лічильники тепла модемами для дистанційної передачі показань. Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії.

«Компанія реалізує інвестиційну програму встановлення понад 4 тисяч модемів, які щоденно передаватимуть інформацію про споживання будинком тепла в єдину базу даних. Зараз такими модемами вже обладнані майже 4 тисячі вузлів обліку тепла. Автоматизація процесу виключає ймовірність помилок через людський фактор і не потребує присутності персоналу в теплопункті для зняття показань», – повідомляють у «Київенерго».

Окрім того, зазначають у компанії, зараз вони розпочали розробку програмного забезпечення, яке дозволить мешканцям будинків, обладнаних згаданими модемами, автоматично отримувати показання теплолічильників на електронну пошту.

Як пояснюють у «Київенерго», це продиктовано тим, що наразі їм надійшли понад 4 тисячі заявок від киян, які б хотіли бути присутніми на знятті показань із лічильників і таким чином контролювати цей процес.

У січні у Києві споживачі після отримання платіжок на оплату житлово-комунальних послуг висловили обурення. Така ситуація виникла у листопаді, коли деякі кияни отримали платіжки за опалення за півмісяця (за жовтень) подачі тепла – у квартирах із однаковим метражем рахунки за опалення різнилися на суми від 55 до 2000 гривень.

У «Київенерго» тоді високі рахунки за опалення пояснили методикою, згідно з якою тариф розраховується з прив’язкою до середньомісячної температури і кількості днів опалювального періоду.

Згодом у КМДА заявили, що підстав для перерахунку всіх платіжок за опалення за жовтень немає, а перерахунок здійснюватиметься в 650 житлових будинках, де з різних причин не були вчасно зняті показники лічильників і мешканцям було помилково нараховано за нормативом.

your ad here

more

Гройсман обіцяв урегулювати правила переміщення товарів зоною конфлікту на Донбасі

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував розгляд на засіданні уряду 1 березня порядку переміщення товарів між підконтрольною та непідконтрольною територією України на Донбасі.

«Ми завтра ухвалимо рішення уряду щодо критичних позицій, які важливі для економіки України для забезпечення нашої енергетичної незалежності. І це правило, яке буде регламентувати переміщення саме критичної, невеликої кількості потрібних компонентів», – сказав він.

Окрім того, Гройсман звернувся до учасників блокування залізниці на Донбасі із пропозицією відвідати українські підприємства, які, за його словами, через дії активістів можуть зупинити роботу, і пояснити мотиви своїх дій працівникам, що можуть лишитися без роботи.

У січні активісти, серед яких депутати Верховної Ради та люди, що називають себе ветеранами АТО, розпочали блокаду деяких ділянок залізниці з вимогою припинити, за їхніми словами, торгівлю з окупованими районами Донбасу. У Києві після цього відбулося кілька акцій протесту зі схожими вимогами.

15 лютого уряд ухвалив рішення про запровадження надзвичайних заходів в енергетиці на місяць, починаючи від 17 лютого. У Кабміні стверджують, що це рішення ухвалили у зв’язку з блокадою залізниці на Донбасі і, як наслідок, обмеженням поставок вугілля антрацитової групи.

16 лютого президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО «Про невідкладні заходи з нейтралізації загроз енергетичній безпеці України та посилення захисту критичної інфраструктури». Згідно з документом, уряд має затвердити порядок переміщення товарів з і до окупованої території Донбасу, а також створити перелік товарів, заборонених для ‎переміщення.‎ Кабмін також має тимчасово припинити експорт вугілля з України й ухвалити нову ‎Енергетичну стратегію України.‎

your ad here

more

Аварійних мостів у Києві сьогодні немає – «Київавтодор»

Аварійних мостів у Києві сьогодні немає, обмежено придатними для експлуатації залишаються 10 споруд, заявив генеральний директор «Київатодору» Олександр Густєлєв, повідомляє прес-служба КМДА.

«Щодо цих об’єктів є експертні висновки, згідно з якими проводяться необхідні роботи. Один із об’єктів – шляхопровід на проспекті Науки, де зараз триває реконструкція, розпочата в 2016 році», – зазначив він.

За словами Густелєва, вже розпочато перевірку близько 170 об’єктів столичної транспортної інфраструктури, доручення про що міський голова Києва Віталій Кличко дав після обвалу частини огорожі Шулявського шляхопроводу.

У Києві ввечері 27 лютого обвалилася частина бетонної огорожі на Шулявському шляхопроводі, що є важливим сполученням для транспорту. За повідомленнями, ніхто не постраждав, але уламки пошкодили припарковані під мостом машини.

У зв’язку з обвалом частини конструкцій Шулявського мосту в Києві столична влада просить водіїв скористатися наземним та підземним громадським транспортом.

Як повідомляють у засобах масової інформації, міст, збудований майже півстоліття тому, востаннє реконструювали близько 30 років тому, під ним за останні роки також сталися три пожежі у торговельних ятках. Для посилення підтримки споруди були встановлені додаткові опори.

your ad here

more

Sistine Chapel Gets Full Digital Treatment for Future Restorations

The last time the entire Sistine Chapel was photographed for posterity, digital photography was in its infancy and words like pixels were bandied about mostly by computer nerds and NASA scientists.

Now, after decades of technological advances in art photography, digital darkrooms and printing techniques, a five-year project that will aid future restorations has left the Vatican Museums with 270,000 digital frames that show frescoes by Michelangelo and other masters in fresh, stunning detail.

“In the future, this will allow us to know the state of every centimeter of the chapel as it is today, in 2017,” said Antonio Paolucci, former head of the museums and a world-renowned expert on the Sistine.

Michelangelo’s ceiling frescoes include one of the most famous scenes in art – the arm of a gentle, bearded God reaching out to give life to Adam.

The Renaissance master finished the ceiling in 1512 and painted the massive “Last Judgement” panel behind the altar between 1535 and 1541.

The last time all Sistine frescoes were photographed was between 1980 and 1994, during a landmark restoration project that cleaned them for the first time in centuries.

The new photos were taken for inclusion in a new three-volume, 870-page set that is limited to 1,999 copies and marketed to libraries and collectors.

The set, which costs about 12,000 euros ($12,700), was a joint production of the Vatican Museums and Italy’s Scripta Maneant high-end art publishers.

Post-production computer techniques included “stitching” of frames that photographers took while working out of sight for 65 nights from 7 p.m. to 2 a.m., when the chapel where popes are elected is closed.

The project was known to only to a few people until it was unveiled in the chapel on Friday night.

The set includes the entire chapel, including the mosaic floor and 15th century frescoes by artists who have long languished in Michelangelo’s giant shadow.

More than 220 pages are printed in 1:1 scale, including ‘The Creation of Adam’ and Jesus’ face from the Last Judgement. Each volume weighs about 9 kg (20 pounds) and fold-out pages measure 60 by 130 cm ( 24 by 51 inches).

The old photos taken during the last restoration were done with film.

“We used special post-production software to get the depth, intensity, warmth and nuance of colours to an accuracy of 99.9 percent,” said Giorgio Armaroli, head of Scripta Maneant.

“Future restorers will use these as their standards,” he said, adding that each page was printed six times.

Brush strokes are clearly visible as are the “borders” delineating sections, known as “giornate,” or days. Since frescoes are painted on wet plaster, artists prepare just enough for what they can complete in each session.

The photographers used a 10-meter-high (33 feet) portable scaffold and special telescopic lens. The results are now stored in a Vatican server holding 30 terabytes of information.

($1 = 0.9450 euros)

your ad here

more

Wendy’s Installing Self-ordering Kiosks at 1,000 Locations

In an effort to save on labor costs and increase efficiency, fast-food chain Wendy’s will install self-ordering kiosks in about 1,000 of its locations in the United States.

According to David Trimm, a spokesman for the Ohio-based company, franchises that want the kiosks will, on average, install three of them, the Columbus Dispatch newspaper reported.

“They are looking to improve their automation and their labor costs, and this is a good way to do it,” said Darren Tristano, vice president with Technomic, a food-service research and consulting firm in an interview with the Columbus Dispatch. “They are also trying to enhance the customer experience. Younger customers prefer to use a kiosk.”

The company says it will see a return on the investment in kiosks within two years.

The company said the kiosks could help ease crowding during peak demand. For those who prefer ordering from a human, there will still be staff available to take orders, according to the Associated Press.

The kiosks have already been tested at Wendy’s stores in central Ohio.

Wendy’s is not the first retailer to explore self-ordering kiosks, as convenience store Wawa rolled them out in 2012.

The longevity of the kiosks, however, is unclear. Tristano says they may find themselves out of a job as ordering and payment move to smartphones.

The prospect of machines putting humans out of work is a controversial topic. The French presidential candidate from the Socialist Party has suggested a tax on machines that put humans out of work.

That idea has found support from Bill Gates, the founder of Microsoft.

your ad here

more

Україна вчетверо скоротила добовий відбір газу зі сховищ – дані «Укртансгазу»

Українські споживачі через значне підвищення температури повітря більш як учетверо скоротили добовий відбір із підземних сховищ газу (ПСГ). Про це свідчать оперативні дані компанії «Укртрансгаз».

Згідно з цими даними, в п’ятницю, 24 лютого, з підземних сховищ було відібрано 21,4 мільйона кубометрів газу. Це більш як учетверо менший обсяг, ніж було, наприклад, 1 лютого, коли за добу споживачі спожили 91,8 мільйона кубометрів.

Станом на початок доби 25 лютого в українських ПСГ було понад 8,4 мільярда кубометрів газу. Від початку року запаси зменшилися майже на 2,6 мільярда кубометрів.

Україна увійшла в 2017 рік із запасами природного газу в своїх підземних сховищах в обсязі 11 мільярдів 993 мільйона кубометрів. Про це свідчить оперативна інформація компанії «Укртрансгаз», яка експлуатує систему магістральних газопроводів і 12 ПСГ.

За більш як два з половиною місяці від початку 13 жовтня опалювального сезону запаси зменшилися на 2 мільярди 739 мільйонів кубометрів, або на 18,6%.

Український гідрометеорологічний центр прогнозує, що опалювальний сезон, з точки зору температурних умов, в Україні триватиме від 160 до 180 днів.

У НАК «Нафтогаз України» вважають сформовані в підземних сховищах запаси газу достатніми для проходження опалювального сезону та заявляють, що мають у своєму розпорядженні технічні можливості для додаткового імпорту на випадок суворої зими. За розрахунками компанії, на кінець опалювального сезону у сховищах залишатиметься 7 – 8 мільярдів кубометрів при допустимому значенні 5 мільярдів кубометрів.

your ad here

more

Нацбанк спростив українцям деякі закордонні фінансові операції

Національний банк України повідомив, що полегшив деякі моменти щодо ліцензування операцій фізичних осіб із розміщення коштів на закордонних рахунках та здійснення інвестицій за межі України.

Відтепер фізичні особи зможуть розміщувати на закордонних рахунках іноземну валюту з джерелом походження за межами України без індивідуальних ліцензій НБУ. Наприклад, без ліцензій НБУ українці зможуть розміщувати на закордонних рахунках кошти, отримані ними за межами України як заробітну плату, стипендії, пенсії, аліменти, дивіденди тощо.

Також фізичні особи зможуть без індивідуальних ліцензій НБУ здійснювати інвестиції за кордоном за рахунок коштів, що перебувають за межами України – наприклад, проводити інвестування із закордонних рахунків, реінвестувати кошти за межами України, проводити торгівлю фінансовими інструментами на іноземних біржах тощо.

Водночас, наголосили в Нацбанку, фізичні особи, як і раніше, повинні мати індивідуальні ліцензії НБУ для здійснення переказу коштів із України з метою інвестування або розміщення їх на закордонних рахунках. Ця вимога декрету Кабінету міністрів України ще від 19 лютого 1993 року № 15-93 «Про систему валютного регулювання і валютного контролю», що спрямована «на запобігання непродуктивному відтокові капіталу з країни», залишається далі незмінною.

Також у Нацбанку звернули увагу, що можливість проведення низки операцій розміщення коштів на закордонних рахунках та здійснення інвестицій за межі України без індивідуальних ліцензій НБУ не звільняє фізичних осіб від зобов’язання декларувати доходи та сплачувати податки з них в Україні відповідно до законодавства, мовиться в повідомленні.

Дотепер згадані в цьому повідомленні операції, нині звільнені від ліцензування, вимагали отримання спеціальних ліцензій-дозволів від НБУ.

your ad here

more

Україна вдвічі зменшила споживання антрациту на ТЕС – Ковальчук

З часу запровадження надзвичайних заходів в енергетиці теплові електростанції України скоротили споживання вугілля антрацитової групи вдвічі. Про це на сторінці у Facebook повідомив тимчасовий виконувач обов’язків директора НЕК «Укренерго» Всеволод Ковальчук.

«Роблячи попередні розрахунки, ми розраховували на 40% економії. Фактично ми витрачаємо цього палива в два рази менше, ніж витрачали б його без введення надзвичайного стану», – повідомив Ковальчук.

За його словами, антрацитові блоки українських ТЕС, за винятком Луганської, спалюють всього 7-8 тисяч тонн вугілля на добу.

«Це дає нам можливість стверджувати, що ми гарантовано зможемо пройти осінньо-зимовий період до кінця опалювального сезону без обмеження споживачів і без відключень, якщо не відбудуться які-небудь технологічні порушення», – додав Ковальчук.

У січні активісти, серед яких депутати Верховної Ради та люди, що називають себе ветеранами АТО, розпочали блокаду залізниці з метою припинити торгівлю із окупованими районами Донбасу.

15 лютого уряд ухвалив рішення про запровадження надзвичайних заходів в енергетиці на місяць, починаючи з 17 лютого. У Кабміні стверджують, що це рішення ухвалили у зв’язку з блокадою залізниці на Донбасі і, як наслідок, обмеженням поставок вугілля антрацитової групи.

16 лютого президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони «Про невідкладні заходи з нейтралізації загроз енергетичній безпеці України та посилення захисту критичної інфраструктури». Згідно з документом, уряд має затвердити порядок переміщення товарів з і до окупованої території Донбасу, а також створити перелік товарів, заборонених для ‎переміщення.‎ Кабмін також має тимчасово припинити експорт вугілля з України та ухвалити нову ‎Енергетичну стратегію України.‎

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман неодноразово закликав розблокувати лише поставки вугілля з окупованої території Донбасу.

З 24 мільйонів тонн вугілля, які українська енергетика споживає на рік, понад 9 мільйонів – вугілля антрацитової групи, і всі поклади його залишилися на непідконтрольній частині Донбасу.

your ad here

more

Голова Фонду держмайна не виключив відновлення найближчим часом роботи ОПЗ

Голова Фонду держмайна України Ігор Білоус повідомив, що відомство завершує прийом заявок щодо відновлення роботи Одеського припортового заводу найближчим часом, інформує сайт ФДМ.

«Ми ставимо за мету запустити завод якомога швидше. І не стільки через необхідність наповнювати державний бюджет, скільки через соціальний фактор і необхідність збереження кадрового потенціалу. Наступного тижня ми розглянемо варіанти, які дадуть можливість в короткі терміни відновити роботу ОПЗ», – заявив Білоус.

Як мовиться на сайті ФДМ, 24 лютого якраз закінчується термін прийому пропозицій про відновлення роботи ПАТ «Одеський припортовий завод».

«Протягом місяця фонд як орган управління корпоративними правами держави в ПАТ ОПЗ збирав пропозиції від потенційних інвесторів і партнерів, зацікавлених у співпраці. Серед варіантів взаємодії були запропоновані передача в оренду майна товариства (як цілісного майнового комплексу, так і окремих об’єктів нерухомого майна), вчинення операцій з давальницькою сировиною, передача майна в управління тощо», – повідомили у Фонді держмайна.

Наприкінці грудня минулого року Одеський припортовий завод вирішив припинити роботу.

У 2016 році після кількох невдалих спроб провести приватизацію ОПЗ прем’єр-міністр Володимир Гройсман висловив своє незадоволення діяльністю Фонду державного майна України і запропонував провести перевірку.

У Фонді держмайна пояснювали, що заяв на участь у конкурсі від потенційних інвесторів не надійшло, хоча зацікавленість до підприємства виявили близько 10 потенційних покупців.

Вперше рішення про приватизацію припортового заводу ухвалили ще 1993 року, а перші торги відбулися 2009-го, проте завод досі перебуває в державній власності.

Одеський припортовий завод є одним із найбільших підприємств хімічної галузі як в Україні, так і в Європі. Кількість працівників перевищує 4 тисячі осіб. Він спеціалізується на виробництві та реалізації хімічної продукції – аміаку та карбаміду, – а також перевантажує на експорт продукцію інших підприємств України та Росії.

your ad here

more

Гройсман заявив про поступове зниження дефіциту бюджету Пенсійного фонду України

Дефіцит бюджету Пенсійного фонду України поступово знижується. Як повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання тристоронньої соціально-економічної ради у Києві відбувається це, не в останню чергу, на тлі підвищення з 1 січня мінімальної зарплати в Україні.

«Хронічно дефіцитний Пенсійний фонд сьогодні почав зменшувати свій дефіцит. Наше з вами завдання єдине – розвиток національної економіки, формування національного ресурсу і реінвестиція цих ресурсів у якість життя українців», – сказав Гройсман.

Прем’єр також заявив, що уряд «близький» до підвищення пенсійних виплат.

«Завдання полягає сьогодні в тому, щоб забезпечити зростання пенсійних виплат для українських пенсіонерів і ми дуже близькі до таких пропозицій», – додав Гройсман.

Жодних цифр про рівень зниження дефіциту бюджету Пенсійного фонду і суми, на які може зрости пенсія для громадян, Гройсман не вказав.

На сьогодні обсяг дефіциту бюджету Пенсійного фонду України перевищує 140 мільярдів гривень.

10 лютого президент України Петро Порошенко заявив, що услід за підвищеною до 3200 гривень мінімальною зарплатою в країні має відбутися підвищення рівня пенсій. Як заявили раніше в уряді, у 2017 році пенсії зростуть двічі – з 1 травня та з 1 грудня – приблизно на 11%.

your ad here

more

New York Firm Makes New Oscars Using 3-D Technology

The original Oscar statue was hand carved by Los Angeles sculptor George Stanley.  For decades the statuettes have been made by a Chicago trophy company and gold-plated. 

But last year, the Academy of Motion Picture Arts and Sciences decided they wanted to return to the original bronze figure made using the lost wax process.  The Academy chose Polich Tallix as the foundry to cast the bronze figures.

3-D Scans Merge Previous Versions

They started by scanning a classic Oscar from 1928 and the 2015 model and entering the information into a 3-D printer.

“We have the three different versions,”  said Daniel Plonski, the 3-D artist and the head of production. “We have the classic statue, the recent 2015 version and the third version which we created.”

The new design is then 3-D printed in wax and a mold of that statue is made to make another wax figurine for each statuette. 

Plonski says the 3-D printing makes the process much quicker, but just as faithful to the Art Deco original.

“So before it required a great deal of hand-sculpting and carving,” hei said.  “And now all of that can be done completely with a digital environment. Once we have our design created we can send it to our 3-D printer which produces the 3-D wax patterns.”

Lost Wax-casting Process

The new Oscar is then dipped in a ceramic slurry, and once it is cured, fired in an oven at 871 degrees Celsius.  Molten bronze is then poured into the ceramic mold and allowed to cool. 

Production manager Paul Pisoni says the molds are not reused – that each Oscar is a brand new casting.

“One mold is only good for one Oscar and then it gets cracked and destroyed so therefore we have to make one of these molds for every piece of metal that we cast in the foundry,” he said.

After some cleanup, the bronze statuettes are polished to a mirror finish and electroplated with 24 karat gold at another firm in Brooklyn, New York.  The base of each Oscar is also cast in bronze, and is given a smooth, black finish.

Pisoni says since they don’t know who wins, they have to engrave a bronze plate with all the nominees’ names.

And the Oscar Goes to…

When the actual winner is announced, the correct plate is attached in the center of the base.

The whole process takes about three months. The final product stands about 34 centimeters tall and weighs about 3.9 kilograms. And the gleaming statues will be on full display at Sunday’s ceremony in Los Angeles.

your ad here

more

Constant Email, Text, Social Media Checks Lead to Stress

Nearly 90 percent of Americans say they “constantly or often” check their email, texts and social media accounts leading to increased stress, according to a report from the American Psychological Association (APA).

Those who said they checked constantly showed, on average, higher stress levels than those who checked less often.

Using a 10-point scale, where one is “little or no stress” and 10 is “a great deal of stress,” constant checkers reported a 5.3 stress level compared to 4.4 for those who were less glued to their smartphones.

Working Americans who check their work email on days off reported a stress level of 6.

“The emergence of mobile devices and social networks over the last decade has certainly changed the way Americans live and communicate on a daily basis,” said Lynn Bufka, PhD, APA’s associate executive director for practice research and policy.

“Today, almost all American adults own at least one electronic device, with many being constantly connected to them. What these individuals don’t consider is that while technology helps us in many ways, being constantly connected can have a negative impact on both their physical and mental health.”

The study found parents realized the stressful effects of constant checking on their children, with 94 percent of parents saying they try to manage their child’s usage and 58 percent reporting feeling as if their child is “attached” to their device.

Moreover, 45 percent of parents said technology is making them feel disconnected from their families, 58 percent reported being worried about “the influence of social media on their child’s physical and mental health.”

Constant checkers are also more negatively impacted by social media, the study found, citing 42 percent of constant checkers said discussing politics on social media caused them stress. That was compared with 33 percent in the “non constant checking” category.

Perhaps one of the most telling findings was that 65 percent of Americans “somewhat or strongly agree” that unplugging at times or taking a “digital detox’ is important for mental health. Only 28 percent said they actually did take breaks from technology.

“Taking a digital detox is one of the most helpful ways to manage stress related to technology use,” Bufka said. “Constant checkers could benefit from limiting their use of technology and presence on social media. Adults, and particularly parents, should strive to set a good example for children when it comes to a healthy relationship with technology.”

The survey was conducted online between Aug. 5 and 31, 2016, among 3,511 adults 18 or older living in the United States by Harris Poll on behalf of the American Psychological Association.

your ad here

more