Учасники блокади звинувачують поліцію в організації нападу біля станції Кривий Торець

У «Штабі блокади торгівлі з окупантами» заявили про трьох постраждалих під час нападу на блокувальників біля станції Кривий Торець. Вони покладають відповідальність за його організацію на поліцію та керівництво МВС. Відповідне повідомлення розміщено на сторінці штабу у Facebook.

За словами учасників блокади, їх атакували у двох точках – у Бахмуті та Кривому Торці на Донеччині, однак у першому випадку вдалося уникнути силового протистояння. Обидва інциденти вони називають провокаціями з метою змусити їх застосувати зброю і «отримати моральне право на силовий розгін редуту».

«Спочатку з’явилось телебачення, потім – групи «бабусь» із закликами припинити блокаду. Потім, під прикриттям «бабусь», була спроба силового захоплення підготованими групами «тітушок». До місць інцидентів заздалегідь були підігнані пожежні машини та карети швидкої допомоги. Поліція в інцидент не втручалась», – йдеться у повідомленні.

28 лютого у поліції Донеччини повідомили про затримання 37 осіб, які здійснили напад на учасників блокування залізниці.

Цього ж дня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков закликав керівників Антитерористичного центру ухвалити рішення для зняття блокади.

27 лютого з боку ватажків угруповань «ДНР» та «ЛНР» надійшов ультиматум: якщо блокаду не знімуть до 1 березня, вони будуть вживати заходів у відповідь. Зокрема, йдеться про «націоналізацію» підприємств.

У СБУ вважають, тим часом, що «націоналізацію» сепаратисти оголосять у будь-якому випадку.

У січні активісти, серед яких депутати Верховної Ради та люди, що називають себе ветеранами АТО, розпочали блокаду деяких ділянок залізниці з вимогою припинити, за їхніми словами, торгівлю з окупованими районами Донбасу. У Києві після цього відбулося кілька акцій протесту зі схожими вимогами. Учасники блокади на Донеччині неодноразово заявляли про підготовку штурму їхніх позицій, які вони називають «редутами», силовики ці заяви спростовували.

15 лютого уряд ухвалив рішення про запровадження надзвичайних заходів в енергетиці на місяць, починаючи з 17 лютого.

 

your ad here

more

СБУ: Захарченко визнає, що «ДНР» насправді зацікавлена у блокаді

У Службі безпеки України оприлюднили аудіозапис, як вони стверджують, розмови між ватажком угруповання «ДНР» Олександром Захарченком та його підлеглим Дмитром Трапєзниковим. У записі чути, як співрозмовники вирішують оголосити блокаду у відповідь безвідносно до того, чи припинять блокування залізниці з українського боку.

В СБУ вважають, що блокаду залізниці на Донбасі угруповання «ДНР» хоче використати для «націоналізації» підприємств, які залишилися на їхніх територіях, йдеться у повідомленні на сайті відомства.

Напередодні 27 лютого на «офіційних» інформаційних ресурсах угруповань «ДНР» та «ЛНР» синхронно була оприлюднена спільна заява ватажків цих угруповань – Олександра Захарченка та Ігоря Плотницького: «Якщо до 00:00 середи (1 березня 2017 року) блокада не буде знята, то ми запровадимо зовнішнє управління на всіх підприємствах української юрисдикції, які працюють в «ДНР» і «ЛНР». Ми припинимо постачати вугілля до України».

28 лютого у поліції Донеччини повідомили про затримання 37 осіб, які здійснили напад на учасників блокування залізниці.

Цього ж дня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков закликав керівників Антитерористичного центру ухвалити рішення для зняття блокади.

У січні активісти, серед яких депутати Верховної Ради та люди, що називають себе ветеранами АТО, розпочали блокаду деяких ділянок залізниці з вимогою припинити, за їхніми словами, торгівлю з окупованими районами Донбасу. У Києві після цього відбулося кілька акцій протесту зі схожими вимогами. Учасники блокади на Донеччині неодноразово заявляли про підготовку штурму їхніх позицій, які вони називають «редутами», силовики ці заяви спростовували.

15 лютого уряд ухвалив рішення про запровадження надзвичайних заходів в енергетиці на місяць, починаючи з 17 лютого.

 

your ad here

more

«Київенерго» хоче обладнати всі будинки модемами для дистанційної передачі показань за тепло

«Київенерго» обіцяє до кінця 2017 року обладнати всі будинкові лічильники тепла модемами для дистанційної передачі показань. Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії.

«Компанія реалізує інвестиційну програму встановлення понад 4 тисяч модемів, які щоденно передаватимуть інформацію про споживання будинком тепла в єдину базу даних. Зараз такими модемами вже обладнані майже 4 тисячі вузлів обліку тепла. Автоматизація процесу виключає ймовірність помилок через людський фактор і не потребує присутності персоналу в теплопункті для зняття показань», – повідомляють у «Київенерго».

Окрім того, зазначають у компанії, зараз вони розпочали розробку програмного забезпечення, яке дозволить мешканцям будинків, обладнаних згаданими модемами, автоматично отримувати показання теплолічильників на електронну пошту.

Як пояснюють у «Київенерго», це продиктовано тим, що наразі їм надійшли понад 4 тисячі заявок від киян, які б хотіли бути присутніми на знятті показань із лічильників і таким чином контролювати цей процес.

У січні у Києві споживачі після отримання платіжок на оплату житлово-комунальних послуг висловили обурення. Така ситуація виникла у листопаді, коли деякі кияни отримали платіжки за опалення за півмісяця (за жовтень) подачі тепла – у квартирах із однаковим метражем рахунки за опалення різнилися на суми від 55 до 2000 гривень.

У «Київенерго» тоді високі рахунки за опалення пояснили методикою, згідно з якою тариф розраховується з прив’язкою до середньомісячної температури і кількості днів опалювального періоду.

Згодом у КМДА заявили, що підстав для перерахунку всіх платіжок за опалення за жовтень немає, а перерахунок здійснюватиметься в 650 житлових будинках, де з різних причин не були вчасно зняті показники лічильників і мешканцям було помилково нараховано за нормативом.

your ad here

more

Гройсман обіцяв урегулювати правила переміщення товарів зоною конфлікту на Донбасі

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував розгляд на засіданні уряду 1 березня порядку переміщення товарів між підконтрольною та непідконтрольною територією України на Донбасі.

«Ми завтра ухвалимо рішення уряду щодо критичних позицій, які важливі для економіки України для забезпечення нашої енергетичної незалежності. І це правило, яке буде регламентувати переміщення саме критичної, невеликої кількості потрібних компонентів», – сказав він.

Окрім того, Гройсман звернувся до учасників блокування залізниці на Донбасі із пропозицією відвідати українські підприємства, які, за його словами, через дії активістів можуть зупинити роботу, і пояснити мотиви своїх дій працівникам, що можуть лишитися без роботи.

У січні активісти, серед яких депутати Верховної Ради та люди, що називають себе ветеранами АТО, розпочали блокаду деяких ділянок залізниці з вимогою припинити, за їхніми словами, торгівлю з окупованими районами Донбасу. У Києві після цього відбулося кілька акцій протесту зі схожими вимогами.

15 лютого уряд ухвалив рішення про запровадження надзвичайних заходів в енергетиці на місяць, починаючи від 17 лютого. У Кабміні стверджують, що це рішення ухвалили у зв’язку з блокадою залізниці на Донбасі і, як наслідок, обмеженням поставок вугілля антрацитової групи.

16 лютого президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО «Про невідкладні заходи з нейтралізації загроз енергетичній безпеці України та посилення захисту критичної інфраструктури». Згідно з документом, уряд має затвердити порядок переміщення товарів з і до окупованої території Донбасу, а також створити перелік товарів, заборонених для ‎переміщення.‎ Кабмін також має тимчасово припинити експорт вугілля з України й ухвалити нову ‎Енергетичну стратегію України.‎

your ad here

more

Аварійних мостів у Києві сьогодні немає – «Київавтодор»

Аварійних мостів у Києві сьогодні немає, обмежено придатними для експлуатації залишаються 10 споруд, заявив генеральний директор «Київатодору» Олександр Густєлєв, повідомляє прес-служба КМДА.

«Щодо цих об’єктів є експертні висновки, згідно з якими проводяться необхідні роботи. Один із об’єктів – шляхопровід на проспекті Науки, де зараз триває реконструкція, розпочата в 2016 році», – зазначив він.

За словами Густелєва, вже розпочато перевірку близько 170 об’єктів столичної транспортної інфраструктури, доручення про що міський голова Києва Віталій Кличко дав після обвалу частини огорожі Шулявського шляхопроводу.

У Києві ввечері 27 лютого обвалилася частина бетонної огорожі на Шулявському шляхопроводі, що є важливим сполученням для транспорту. За повідомленнями, ніхто не постраждав, але уламки пошкодили припарковані під мостом машини.

У зв’язку з обвалом частини конструкцій Шулявського мосту в Києві столична влада просить водіїв скористатися наземним та підземним громадським транспортом.

Як повідомляють у засобах масової інформації, міст, збудований майже півстоліття тому, востаннє реконструювали близько 30 років тому, під ним за останні роки також сталися три пожежі у торговельних ятках. Для посилення підтримки споруди були встановлені додаткові опори.

your ad here

more

Sistine Chapel Gets Full Digital Treatment for Future Restorations

The last time the entire Sistine Chapel was photographed for posterity, digital photography was in its infancy and words like pixels were bandied about mostly by computer nerds and NASA scientists.

Now, after decades of technological advances in art photography, digital darkrooms and printing techniques, a five-year project that will aid future restorations has left the Vatican Museums with 270,000 digital frames that show frescoes by Michelangelo and other masters in fresh, stunning detail.

“In the future, this will allow us to know the state of every centimeter of the chapel as it is today, in 2017,” said Antonio Paolucci, former head of the museums and a world-renowned expert on the Sistine.

Michelangelo’s ceiling frescoes include one of the most famous scenes in art – the arm of a gentle, bearded God reaching out to give life to Adam.

The Renaissance master finished the ceiling in 1512 and painted the massive “Last Judgement” panel behind the altar between 1535 and 1541.

The last time all Sistine frescoes were photographed was between 1980 and 1994, during a landmark restoration project that cleaned them for the first time in centuries.

The new photos were taken for inclusion in a new three-volume, 870-page set that is limited to 1,999 copies and marketed to libraries and collectors.

The set, which costs about 12,000 euros ($12,700), was a joint production of the Vatican Museums and Italy’s Scripta Maneant high-end art publishers.

Post-production computer techniques included “stitching” of frames that photographers took while working out of sight for 65 nights from 7 p.m. to 2 a.m., when the chapel where popes are elected is closed.

The project was known to only to a few people until it was unveiled in the chapel on Friday night.

The set includes the entire chapel, including the mosaic floor and 15th century frescoes by artists who have long languished in Michelangelo’s giant shadow.

More than 220 pages are printed in 1:1 scale, including ‘The Creation of Adam’ and Jesus’ face from the Last Judgement. Each volume weighs about 9 kg (20 pounds) and fold-out pages measure 60 by 130 cm ( 24 by 51 inches).

The old photos taken during the last restoration were done with film.

“We used special post-production software to get the depth, intensity, warmth and nuance of colours to an accuracy of 99.9 percent,” said Giorgio Armaroli, head of Scripta Maneant.

“Future restorers will use these as their standards,” he said, adding that each page was printed six times.

Brush strokes are clearly visible as are the “borders” delineating sections, known as “giornate,” or days. Since frescoes are painted on wet plaster, artists prepare just enough for what they can complete in each session.

The photographers used a 10-meter-high (33 feet) portable scaffold and special telescopic lens. The results are now stored in a Vatican server holding 30 terabytes of information.

($1 = 0.9450 euros)

your ad here

more

Wendy’s Installing Self-ordering Kiosks at 1,000 Locations

In an effort to save on labor costs and increase efficiency, fast-food chain Wendy’s will install self-ordering kiosks in about 1,000 of its locations in the United States.

According to David Trimm, a spokesman for the Ohio-based company, franchises that want the kiosks will, on average, install three of them, the Columbus Dispatch newspaper reported.

“They are looking to improve their automation and their labor costs, and this is a good way to do it,” said Darren Tristano, vice president with Technomic, a food-service research and consulting firm in an interview with the Columbus Dispatch. “They are also trying to enhance the customer experience. Younger customers prefer to use a kiosk.”

The company says it will see a return on the investment in kiosks within two years.

The company said the kiosks could help ease crowding during peak demand. For those who prefer ordering from a human, there will still be staff available to take orders, according to the Associated Press.

The kiosks have already been tested at Wendy’s stores in central Ohio.

Wendy’s is not the first retailer to explore self-ordering kiosks, as convenience store Wawa rolled them out in 2012.

The longevity of the kiosks, however, is unclear. Tristano says they may find themselves out of a job as ordering and payment move to smartphones.

The prospect of machines putting humans out of work is a controversial topic. The French presidential candidate from the Socialist Party has suggested a tax on machines that put humans out of work.

That idea has found support from Bill Gates, the founder of Microsoft.

your ad here

more

Україна вчетверо скоротила добовий відбір газу зі сховищ – дані «Укртансгазу»

Українські споживачі через значне підвищення температури повітря більш як учетверо скоротили добовий відбір із підземних сховищ газу (ПСГ). Про це свідчать оперативні дані компанії «Укртрансгаз».

Згідно з цими даними, в п’ятницю, 24 лютого, з підземних сховищ було відібрано 21,4 мільйона кубометрів газу. Це більш як учетверо менший обсяг, ніж було, наприклад, 1 лютого, коли за добу споживачі спожили 91,8 мільйона кубометрів.

Станом на початок доби 25 лютого в українських ПСГ було понад 8,4 мільярда кубометрів газу. Від початку року запаси зменшилися майже на 2,6 мільярда кубометрів.

Україна увійшла в 2017 рік із запасами природного газу в своїх підземних сховищах в обсязі 11 мільярдів 993 мільйона кубометрів. Про це свідчить оперативна інформація компанії «Укртрансгаз», яка експлуатує систему магістральних газопроводів і 12 ПСГ.

За більш як два з половиною місяці від початку 13 жовтня опалювального сезону запаси зменшилися на 2 мільярди 739 мільйонів кубометрів, або на 18,6%.

Український гідрометеорологічний центр прогнозує, що опалювальний сезон, з точки зору температурних умов, в Україні триватиме від 160 до 180 днів.

У НАК «Нафтогаз України» вважають сформовані в підземних сховищах запаси газу достатніми для проходження опалювального сезону та заявляють, що мають у своєму розпорядженні технічні можливості для додаткового імпорту на випадок суворої зими. За розрахунками компанії, на кінець опалювального сезону у сховищах залишатиметься 7 – 8 мільярдів кубометрів при допустимому значенні 5 мільярдів кубометрів.

your ad here

more

Нацбанк спростив українцям деякі закордонні фінансові операції

Національний банк України повідомив, що полегшив деякі моменти щодо ліцензування операцій фізичних осіб із розміщення коштів на закордонних рахунках та здійснення інвестицій за межі України.

Відтепер фізичні особи зможуть розміщувати на закордонних рахунках іноземну валюту з джерелом походження за межами України без індивідуальних ліцензій НБУ. Наприклад, без ліцензій НБУ українці зможуть розміщувати на закордонних рахунках кошти, отримані ними за межами України як заробітну плату, стипендії, пенсії, аліменти, дивіденди тощо.

Також фізичні особи зможуть без індивідуальних ліцензій НБУ здійснювати інвестиції за кордоном за рахунок коштів, що перебувають за межами України – наприклад, проводити інвестування із закордонних рахунків, реінвестувати кошти за межами України, проводити торгівлю фінансовими інструментами на іноземних біржах тощо.

Водночас, наголосили в Нацбанку, фізичні особи, як і раніше, повинні мати індивідуальні ліцензії НБУ для здійснення переказу коштів із України з метою інвестування або розміщення їх на закордонних рахунках. Ця вимога декрету Кабінету міністрів України ще від 19 лютого 1993 року № 15-93 «Про систему валютного регулювання і валютного контролю», що спрямована «на запобігання непродуктивному відтокові капіталу з країни», залишається далі незмінною.

Також у Нацбанку звернули увагу, що можливість проведення низки операцій розміщення коштів на закордонних рахунках та здійснення інвестицій за межі України без індивідуальних ліцензій НБУ не звільняє фізичних осіб від зобов’язання декларувати доходи та сплачувати податки з них в Україні відповідно до законодавства, мовиться в повідомленні.

Дотепер згадані в цьому повідомленні операції, нині звільнені від ліцензування, вимагали отримання спеціальних ліцензій-дозволів від НБУ.

your ad here

more

Україна вдвічі зменшила споживання антрациту на ТЕС – Ковальчук

З часу запровадження надзвичайних заходів в енергетиці теплові електростанції України скоротили споживання вугілля антрацитової групи вдвічі. Про це на сторінці у Facebook повідомив тимчасовий виконувач обов’язків директора НЕК «Укренерго» Всеволод Ковальчук.

«Роблячи попередні розрахунки, ми розраховували на 40% економії. Фактично ми витрачаємо цього палива в два рази менше, ніж витрачали б його без введення надзвичайного стану», – повідомив Ковальчук.

За його словами, антрацитові блоки українських ТЕС, за винятком Луганської, спалюють всього 7-8 тисяч тонн вугілля на добу.

«Це дає нам можливість стверджувати, що ми гарантовано зможемо пройти осінньо-зимовий період до кінця опалювального сезону без обмеження споживачів і без відключень, якщо не відбудуться які-небудь технологічні порушення», – додав Ковальчук.

У січні активісти, серед яких депутати Верховної Ради та люди, що називають себе ветеранами АТО, розпочали блокаду залізниці з метою припинити торгівлю із окупованими районами Донбасу.

15 лютого уряд ухвалив рішення про запровадження надзвичайних заходів в енергетиці на місяць, починаючи з 17 лютого. У Кабміні стверджують, що це рішення ухвалили у зв’язку з блокадою залізниці на Донбасі і, як наслідок, обмеженням поставок вугілля антрацитової групи.

16 лютого президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони «Про невідкладні заходи з нейтралізації загроз енергетичній безпеці України та посилення захисту критичної інфраструктури». Згідно з документом, уряд має затвердити порядок переміщення товарів з і до окупованої території Донбасу, а також створити перелік товарів, заборонених для ‎переміщення.‎ Кабмін також має тимчасово припинити експорт вугілля з України та ухвалити нову ‎Енергетичну стратегію України.‎

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман неодноразово закликав розблокувати лише поставки вугілля з окупованої території Донбасу.

З 24 мільйонів тонн вугілля, які українська енергетика споживає на рік, понад 9 мільйонів – вугілля антрацитової групи, і всі поклади його залишилися на непідконтрольній частині Донбасу.

your ad here

more

Голова Фонду держмайна не виключив відновлення найближчим часом роботи ОПЗ

Голова Фонду держмайна України Ігор Білоус повідомив, що відомство завершує прийом заявок щодо відновлення роботи Одеського припортового заводу найближчим часом, інформує сайт ФДМ.

«Ми ставимо за мету запустити завод якомога швидше. І не стільки через необхідність наповнювати державний бюджет, скільки через соціальний фактор і необхідність збереження кадрового потенціалу. Наступного тижня ми розглянемо варіанти, які дадуть можливість в короткі терміни відновити роботу ОПЗ», – заявив Білоус.

Як мовиться на сайті ФДМ, 24 лютого якраз закінчується термін прийому пропозицій про відновлення роботи ПАТ «Одеський припортовий завод».

«Протягом місяця фонд як орган управління корпоративними правами держави в ПАТ ОПЗ збирав пропозиції від потенційних інвесторів і партнерів, зацікавлених у співпраці. Серед варіантів взаємодії були запропоновані передача в оренду майна товариства (як цілісного майнового комплексу, так і окремих об’єктів нерухомого майна), вчинення операцій з давальницькою сировиною, передача майна в управління тощо», – повідомили у Фонді держмайна.

Наприкінці грудня минулого року Одеський припортовий завод вирішив припинити роботу.

У 2016 році після кількох невдалих спроб провести приватизацію ОПЗ прем’єр-міністр Володимир Гройсман висловив своє незадоволення діяльністю Фонду державного майна України і запропонував провести перевірку.

У Фонді держмайна пояснювали, що заяв на участь у конкурсі від потенційних інвесторів не надійшло, хоча зацікавленість до підприємства виявили близько 10 потенційних покупців.

Вперше рішення про приватизацію припортового заводу ухвалили ще 1993 року, а перші торги відбулися 2009-го, проте завод досі перебуває в державній власності.

Одеський припортовий завод є одним із найбільших підприємств хімічної галузі як в Україні, так і в Європі. Кількість працівників перевищує 4 тисячі осіб. Він спеціалізується на виробництві та реалізації хімічної продукції – аміаку та карбаміду, – а також перевантажує на експорт продукцію інших підприємств України та Росії.

your ad here

more

Гройсман заявив про поступове зниження дефіциту бюджету Пенсійного фонду України

Дефіцит бюджету Пенсійного фонду України поступово знижується. Як повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання тристоронньої соціально-економічної ради у Києві відбувається це, не в останню чергу, на тлі підвищення з 1 січня мінімальної зарплати в Україні.

«Хронічно дефіцитний Пенсійний фонд сьогодні почав зменшувати свій дефіцит. Наше з вами завдання єдине – розвиток національної економіки, формування національного ресурсу і реінвестиція цих ресурсів у якість життя українців», – сказав Гройсман.

Прем’єр також заявив, що уряд «близький» до підвищення пенсійних виплат.

«Завдання полягає сьогодні в тому, щоб забезпечити зростання пенсійних виплат для українських пенсіонерів і ми дуже близькі до таких пропозицій», – додав Гройсман.

Жодних цифр про рівень зниження дефіциту бюджету Пенсійного фонду і суми, на які може зрости пенсія для громадян, Гройсман не вказав.

На сьогодні обсяг дефіциту бюджету Пенсійного фонду України перевищує 140 мільярдів гривень.

10 лютого президент України Петро Порошенко заявив, що услід за підвищеною до 3200 гривень мінімальною зарплатою в країні має відбутися підвищення рівня пенсій. Як заявили раніше в уряді, у 2017 році пенсії зростуть двічі – з 1 травня та з 1 грудня – приблизно на 11%.

your ad here

more

New York Firm Makes New Oscars Using 3-D Technology

The original Oscar statue was hand carved by Los Angeles sculptor George Stanley.  For decades the statuettes have been made by a Chicago trophy company and gold-plated. 

But last year, the Academy of Motion Picture Arts and Sciences decided they wanted to return to the original bronze figure made using the lost wax process.  The Academy chose Polich Tallix as the foundry to cast the bronze figures.

3-D Scans Merge Previous Versions

They started by scanning a classic Oscar from 1928 and the 2015 model and entering the information into a 3-D printer.

“We have the three different versions,”  said Daniel Plonski, the 3-D artist and the head of production. “We have the classic statue, the recent 2015 version and the third version which we created.”

The new design is then 3-D printed in wax and a mold of that statue is made to make another wax figurine for each statuette. 

Plonski says the 3-D printing makes the process much quicker, but just as faithful to the Art Deco original.

“So before it required a great deal of hand-sculpting and carving,” hei said.  “And now all of that can be done completely with a digital environment. Once we have our design created we can send it to our 3-D printer which produces the 3-D wax patterns.”

Lost Wax-casting Process

The new Oscar is then dipped in a ceramic slurry, and once it is cured, fired in an oven at 871 degrees Celsius.  Molten bronze is then poured into the ceramic mold and allowed to cool. 

Production manager Paul Pisoni says the molds are not reused – that each Oscar is a brand new casting.

“One mold is only good for one Oscar and then it gets cracked and destroyed so therefore we have to make one of these molds for every piece of metal that we cast in the foundry,” he said.

After some cleanup, the bronze statuettes are polished to a mirror finish and electroplated with 24 karat gold at another firm in Brooklyn, New York.  The base of each Oscar is also cast in bronze, and is given a smooth, black finish.

Pisoni says since they don’t know who wins, they have to engrave a bronze plate with all the nominees’ names.

And the Oscar Goes to…

When the actual winner is announced, the correct plate is attached in the center of the base.

The whole process takes about three months. The final product stands about 34 centimeters tall and weighs about 3.9 kilograms. And the gleaming statues will be on full display at Sunday’s ceremony in Los Angeles.

your ad here

more

Constant Email, Text, Social Media Checks Lead to Stress

Nearly 90 percent of Americans say they “constantly or often” check their email, texts and social media accounts leading to increased stress, according to a report from the American Psychological Association (APA).

Those who said they checked constantly showed, on average, higher stress levels than those who checked less often.

Using a 10-point scale, where one is “little or no stress” and 10 is “a great deal of stress,” constant checkers reported a 5.3 stress level compared to 4.4 for those who were less glued to their smartphones.

Working Americans who check their work email on days off reported a stress level of 6.

“The emergence of mobile devices and social networks over the last decade has certainly changed the way Americans live and communicate on a daily basis,” said Lynn Bufka, PhD, APA’s associate executive director for practice research and policy.

“Today, almost all American adults own at least one electronic device, with many being constantly connected to them. What these individuals don’t consider is that while technology helps us in many ways, being constantly connected can have a negative impact on both their physical and mental health.”

The study found parents realized the stressful effects of constant checking on their children, with 94 percent of parents saying they try to manage their child’s usage and 58 percent reporting feeling as if their child is “attached” to their device.

Moreover, 45 percent of parents said technology is making them feel disconnected from their families, 58 percent reported being worried about “the influence of social media on their child’s physical and mental health.”

Constant checkers are also more negatively impacted by social media, the study found, citing 42 percent of constant checkers said discussing politics on social media caused them stress. That was compared with 33 percent in the “non constant checking” category.

Perhaps one of the most telling findings was that 65 percent of Americans “somewhat or strongly agree” that unplugging at times or taking a “digital detox’ is important for mental health. Only 28 percent said they actually did take breaks from technology.

“Taking a digital detox is one of the most helpful ways to manage stress related to technology use,” Bufka said. “Constant checkers could benefit from limiting their use of technology and presence on social media. Adults, and particularly parents, should strive to set a good example for children when it comes to a healthy relationship with technology.”

The survey was conducted online between Aug. 5 and 31, 2016, among 3,511 adults 18 or older living in the United States by Harris Poll on behalf of the American Psychological Association.

your ad here

more

Google to Help Publishers Find Malicious Comments on Articles

Alphabet Inc’s Google and subsidiary Jigsaw launched on Thursday a new technology to help news organizations and online platforms identify abusive comments on their websites.

The technology, called Perspective, will review comments and score them based on how similar they are to comments people said were “toxic” or likely to make them leave a conversation.

It has been tested on the New York Times and the companies hope to extend it to other news organizations such as The Guardian and The Economist as well as websites.

“News organizations want to encourage engagement and discussion around their content, but find that sorting through millions of comments to find those that are trolling or abusive takes a lot of money, labor, and time. As a result, many sites have shut down comments altogether,” Jared Cohen, President of Jigsaw, which is part of Alphabet, wrote in a blog post.

“But they tell us that isn’t the solution they want. We think technology can help.”

Perspective examined hundreds of thousands of comments that had been labelled as offensive by human reviewers to learn how to spot potentially abusive language.

CJ Adams, Jigsaw Product Manager, said the company was open to rolling out the technology to all platforms, including larger ones such as Facebook and Twitter where trolling can be a major headache.

The technology could in the future be expanded to trying to identify personal attacks or off-topic comments too, Cohen said.

Perspective will not decide what to do with comments it finds are potentially abusive; rather publishers will be able to flag them to their moderators or develop tools to help commenters understand the impact of what they are writing.

Cohen said a significant portion of abusive comments came from people who were “just having a bad day”.

The initiative against trolls follows efforts by Google and Facebook to combat fake news stories in France, Germany and the United States after they came under fire during the U.S. presidential vote when it became clear they had inadvertently fanned false news reports.

The debate surrounding fake news has led to calls from politicians for social networks to be held more liable for the content posted on their platforms.

The Perspective technology is still in its early stages and “far from perfect”, Cohen said, adding he hoped it could be rolled out for languages other than English too.

your ad here

more

Tech Breakthroughs Take Backseat in Upcoming Apple iPhone Launch

When Apple Inc launches its much-anticipated 10th anniversary iPhone this fall, it will offer an unwitting lesson in how much the smartphone industry it pioneered has matured.

The new iPhone is expected to include new features such as high-resolution displays, wireless charging and 3-D sensors.

Rather than representing major breakthroughs, however, most of the innovations have been available in competing phones for several years.

Apple’s relatively slow adoption of new features both reflects and reinforces the fact smartphone customers are holding onto their phones longer. Timothy Arcuri, an analyst at Cowen & Co, believes upwards of 40 percent of iPhones on the market are more than two years old, a historical high.

That is a big reason why investors have driven Apple shares to an all-time high. There is pent-up demand for a new iPhone, even if it does not offer breakthrough technologies.

It is not clear whether Apple deliberately held off on packing some of the new features into the current iPhone 7, which has been criticized for a lack of differentiation from its predecessor. Apple declined to comment on the upcoming product.

Still, the development and roll-out of the anniversary iPhone suggest Apple’s product strategy is driven less by technological innovation than by consumer upgrade cycles and Apple’s own business and marketing needs.

“When a market gets saturated, the growth is all about refresh,” said Bob O’Donnell of Technalysis Research. “This is exactly what happened to PCs. It’s exactly what happened to tablets. It’s starting to happen to smartphones.”

Apple is close-mouthed about upcoming product features, but analysts and reports from Asian component suppliers and others indicate that high-resolution displays based on OLED technology – possibly with curved edges – are likely to be part of the anniversary phone. A radical new design is not expected, according to analysts.

Some of the anticipated new technologies, notably wireless charging, remain messy. Samsung Electronics Co Ltd phones, for example, feature wireless charging but support two different sets of standards, one called Qi and the other AirFuel.

Apple recently joined the group backing Qi. But there are still at least five different groups working on wireless charging technology within Apple, according to a person with knowledge of the matter.

As to 3-D sensors, there is already one hiding in the iPhone 7. The front camera features what is known as a time-of-flight sensor, which helps it autofocus and is used in numerous phones including the Blackberry, according to TechInsights, a firm that examines the chips inside tech devices.

That sensor could be upgraded to a higher-resolution version that could handle 3-D mapping for facial recognition, said Jim Morrison, vice president at TechInsights.

Some analysts also speculate the company could remove the phone’s home button, placing it and a fingerprint sensor beneath the front display glass, based on patents the company has filed.

Slow growth

Global smartphone sales were up only 2.3 percent to 1.47 billion units in 2016, according to IDC. Many carriers in the United States have stopped subsidizing phones, causing phone buyers to think harder about their next purchase.

Apple will likely make a heavy marketing push around the phone’s 10th anniversary.  “IPhone set the standard for mobile computing in its first decade and we are just getting started. The best is yet to come,” Chief Executive Officer Tim Cook said in a statement Jan. 8, the date the iPhone was announced by then-CEO Steve Jobs in 2007.

In 2015, the last year it disclosed the figure, Apple spent $1.8 billion on advertising, up 50 percent from the year before and nearly four times the $467 million it spent in 2007 when it first released the iPhone.

And the company continues to excel at selling higher-priced phones. Chief Financial Officer Luca Maestri attributed the most recent quarter’s record-setting 78.3 million iPhones sold to the iPhone 7 Plus, which for the first time included a new dual camera feature not found in other models.

The iPhone 7 Plus tops out at $969 with memory upgrades and a jet black finish. O’Donnell of Technalysis Research believes that with the next iPhone, Apple might even introduce a $1,000-plus ultra-premium device for the real Apple-crazed folks out there who want to stand out.”

 

your ad here

more

At Indian Observatory, Family Records Daily Life of the Sun

In the early morning darkness, Devendran P. walks up a hill to a solar observatory in India’s southern hill town of Kodaikanal, trudging the same path his father and grandfather walked in a century-old family tradition of studying the sun.

Once inside, he pulls a rope to open shutters in the dome and positions a six-inch telescope used since 1899 to photograph the sun and preserve a daily record of its activity.

“The sun, like stars, has a lifetime of 10 billion years,” Devendran told Reuters during a recent visit to the observatory in India’s southern state of Tamil Nadu. “If you want to know about any small changes, you need to have a large amount of data.”

Daily activity of the sun

The observatory run by the Indian Institute of Astrophysics has a key role in providing a continuous stream of data on the sun and its influence on Earth and surrounding space, said R. Ramesh, a professor at the institute.

“Some of the discoveries made, based on data obtained in the Kodaikanal observatory, are so fundamental to solar physics that they vastly improved techniques used at observatories even today,” Ramesh said.

The Evershed effect of gas motion in sunspots, discovered in 1909 by the then director of the observatory, John Evershed, is one such example, he added.

In the observatory library, shelves stretch to the ceiling, packed with volumes of handwritten records and thousands of film plates of the sun. Authorities have launched a project to digitize and preserve the data collected over the past century.

Devendran’s grandfather, Parthasarathy, joined the observatory in 1900, a year after it relocated from Madras, the state capital, to Kodaikanal, situated more than 2,000 meters (6,562 feet) above sea level, offering ideal weather to study the sun.

Like his father and grandfather, Devendran has no formal education in astronomy. His interest was piqued during a visit to the observatory when he was a child.

He became a fulltime sunwatcher in 1986 and says the six-inch (15-cm) telescope has never failed his family.

“It has never required any major overhaul, or change of parts, because we all take care of it,” he said.

More than three decades of observation has made him feel close to the sun, despite its distance of more than 149 million kms (93 million miles) from Earth. It’s a feeling enhanced by the devout family’s worship of the Hindu sun god Surya, he said.

“I feel more religious than other people, as I can see that there is a universal power which is controlling everything,” he said.

His 23-year-old son, Rajesh, expects to carry on the family tradition, but with one difference. He has a master’s degree in physics.

“I get amazed by what my father does here,” Rajesh said. “I think observing the sun is in my blood.” 

your ad here

more

Google Ventures Into Ride-sharing Service

Ride-sharing giant Uber is getting some stiff competition from a former ally, Google.

The search giant is reportedly adding a ride-sharing component to its popular Waze navigation application, according to The Wall Street Journal.

However, unlike Uber and Lyft, Google “wants to persuade regular drivers using its navigation app to pick up people who are heading in the same direction,” according to the report.

According to the report, the new service will be rolled out in several U.S. and Latin American cities in the coming months. The company reportedly had successful trial runs of the service in San Francisco and Israel.

“Can we get the average person on his way to work to pick someone up and drop them off once in a while? That’s the biggest challenge,” Waze CEO Noam Bardin told the newspaper.

Waze rides are going to reportedly cost less than Uber and Lyft, the Journal reports, saying a ride from downtown Oakland to downtown San Francisco would be $4.50. That compares to $10.57 for UberPool and $12.40 for Lyft Line.

The Journal reports Waze driver will also not be like Uber or Lyft, which has many drivers who work full time or more. With Waze, riders will pay only $0.54 per mile, which is the Internal Revenue Service’s reimbursement rates for business drivers.

At least to start, Waze will not charge drivers, but could charge 15 percent later if the service catches on, the Journal reported.

In 2013, Google’s venture capital arm invested $258 million in Uber.

your ad here

more

Кабмін схвалив докапіталізацію «Приватбанку» на 9,8 мільярдів гривень

Кабінет міністрів схвалив докапіталізацію «Приватбанку» на 9,8 мільядрів гривень шляхом випуску облігацій внутрішньої державної позики в обмін на акції банку. Про це йдеться в ухваленій 22 лютого постанові №89.

«Це залишок суми, передбаченої для капіталізації банку, яка не була здійснена у 2016 році в повному обсязі», – повідомляється на сайті уряду.

Згідно з оприлюдненою інформацією, капіталізація «Привітбанку» передбачалась на суму до 116,8 мільярдів гривень, однак поповнення статутного капіталу банку у 2016 році відбулося на суму 107 мільярдів гривень.

18 грудня минулого року уряд ухвалив рішення про націоналізацію «Приватбанку». Згідно з умовами націоналізації, єврооблігації «Приватбанку» підлягали процедурі bail-in (конвертації боргу кредиторів у капітал). Національний банк України розглядає їх як зобов’язання, пов’язані з колишніми власниками банку.

Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor’s (S&P) 11 січня знизило рейтинг «Приватбанку» з рівня «R» (під наглядом регулюючого органу) до «SD» (вибірковий дефолт).

your ad here

more

На західному кордоні протестували власники авто із іноземною реєстрацією – Держприкордонслужба

Перед пунктом пропуску «Шегині» на Львівщині завершилась акція протесту з вимогою зміни правил розмитнення автомобілів, повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби. Зараз пункт пропуску працює у штатному режимі, написали представники відомства у Facebook.

За даними Держприкордонслужби, акція тривала від ранку, двічі за день протестувальники відкривали проїзд для транспорту на 15 хвилин.

Раніше повідомлялося про проведення таких акцій на Закарпатті та Буковині.

Акції так званих «пересічників» (власників авто з іноземними номерами) тривають із різною періодичністю ще від 2014-го року. 15 лютого активісти пікетували приміщення комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики. 

 

your ad here

more

Запит Іспанії на Фірташа був давно, ймовірно, йдеться про обтяжливі обставини – посол Щерба

Запит з Іспанії на затримання Дмитра Фірташа в австрійців був уже давно, але минулого тижня надійшли додаткові дані, і тому українського бізнесмена затримали, розповів в ефірі Радіо Свобода посол України в Австрії Олександр Щерба.

«Запит Іспанії був тривалий час надісланий, але в п’ятницю надійшли якісь обтяжливі обставини, які були надані суду. І було ухвалене рішення його заарештувати», – пояснив Олександр Щерба. 

За його даними, тепер міністр юстиції Австрії має вирішити, в яку країну екстрадувати Дмитра Фірташа.

«Треба, мабуть, звертатися до австрійських юристів. Але моє розуміння полягає у тому, що існують два запити – з Іспанії, зі США. І міністр юстиції має ухвалити рішення, якому з цих запитів надати пріоритет», – розповів Олександр Щерба.

Вчора у суді був присутній представник посольства України в Австрії.

Українського підприємця-мільярдера Дмитра Фірташа затримали у столиці Австрії Відні за європейським ордером на арешт у новій справі, пов’язаній зі звинуваченнями з Іспанії.

Затримання відбулося через кілька хвилин по тому, як Фірташ вийшов із зали суду, який дозволив його екстрадицію до Сполучених Штатів Америки.

Як повідомила речниця австрійської прокуратури, це затримання не стосується справи про видачу до США і пов’язане з ордером на арешт Фірташа, що виданий у зв’язку зі звинуваченнями у зв’язках із організованою злочинністю і причетності до незаконного відмивання грошей, що висунені в Іспанії.

Раніше Вищий земельний суд Відня як апеляційна інстанція скасував попереднє судове рішення і схвалив запит США на екстрадицію Фірташа. Остаточне рішення про цю екстрадицію має ухвалити міністр юстиції Австрії. При цьому суд наголосив, що його рішення не означає визнання будь-якої вини Фірташа – це питання має вирішити суд у США.

У першій інстанції віденський суд майже два роки тому відхилив запит на екстрадицію, вирішивши, що США не надали достатньо доказів причетності Фірташа до злочину.

У США 51-річного Дмитра Фірташа, співвласника (разом із російським «Газпромом») компанії «РосУкрЕнерго», що зареєстрована у Швейцарії і експортує до країн Східної Європи природний газ із Туркменистану, а також власника низки інших компаній, звинувачують у справі про хабарі на суму близько 18,5 мільйонів доларів при отриманні ліцензії на видобуток титанової руди в Індії. Таке звинувачення затвердив суд присяжних у Чикаго 2013 року. Фірташ заперечує це звинувачення і називає його політично мотивованим. У Федеральному бюро розслідувань США заявляють, однак, що це «абсолютно не політична справа».

В Україні поліція розслідує два кримінальні провадження, пов’язані з Дмитром Фірташем: щодо групи компаній Ostchem і колишніх керівників компанії «Нафтогаз України». У цих провадженнях він не має статусу підозрюваного.

Також у грудні 2015 року Національна поліція України розпочала провадження за фактом звернення Національного банку України про неповернення кредиту рефінансування банку «Надра» в розмірі 5 мільярдів гривень, отриманих під особисту гарантію Дмитра Фірташа.

your ad here

more

SpaceX Aborts Approach to Space Station, Delivery Delayed

A navigation error forced SpaceX to delay its shipment to the International Space Station on Wednesday, following an otherwise flawless flight from NASA’s historic moon pad.

 

SpaceX’s supply ship, the Dragon, was less than a mile from the orbiting outpost when a problem cropped up in the GPS system. The approach was aborted, and the Dragon backed away. NASA said neither the station nor its six-person crew was in any danger.

 

Just a few hours earlier, Russia successfully launched a cargo ship from Kazakhstan, its first since a failed launch in December.

 

SpaceX launched the Dragon capsule Sunday from Kennedy Space Center’s Launch Complex 39A, out of action since NASA’s space shuttle program ended in 2011. It’s the same spot where astronauts flew to the moon in the late 1960s and early 1970s. SpaceX has a 20-year lease with NASA for 39A; besides launching station cargo from there, the company hopes to send up astronauts as early as next year.

 

Everything was going well with this latest SpaceX flight until the GPS issue. The Dragon’s computers halted the rendezvous from just seven-tenths of a mile away. SpaceX said the problem is well understood and can be fixed before another delivery attempt Thursday. The Russian supplies should arrive Friday.

 

This was the first time that SpaceX had to abort a shipment at the last minute like this. The company, led by tech billionaire Elon Musk, has been making station deliveries since 2012.

 

The 250-mile-high station is home to two Americans, one Frenchman and three Russians.

your ad here

more

Запаси палива дозволять уникнути аварійних відключень електрики до 20 березня – «Укренерго»

Наявні запаси палива дозволяють енергосистемі України стабільно працювати без аварійних відключень до 20 березня, повідомляє НЕК «Укренерго» на своїй сторінці у Facebook.

Відповідно до оприлюдненої інформації, «Укренерго» зменшує кількість блоків ТЕС, що працюють на антрацитовому вугіллі, та величину «гарячого резерву» на діючих ТЕС та збільшити частку виробництва електроенергії атомними електростанціями. 

За інформацією віце-прем’єра Володимира Кістіона, яку він також повідомив на своїй сторінці у Facebook, зараз виробництво електроенергії перебуває в рамках планових показників, загальні запаси вугілля на складах – близько 1,6 мільйона тонн.

«За попередніми прогнозами, запасів антрациту має вистачити на 40-50 днів. І за цей час ми маємо оперативно опрацювати питання імпорту антрациту. До п’ятниці Міненерговугілля разом з НКРЕКП (Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг – ред. ) мають прорахувати три варіанти розвитку подій: завершення дії надзвичайних заходів до квітня, до вересня і до кінця року. Відповідно, будуть запропоновані три варіанти закупівлі антрациту за кордоном, прораховано вплив імпорту вугілля на ціну електроенергії та алгоритм подальшої роботи енергосистеми», – зазначив чиновник.

У січні активісти, серед яких депутати Верховної Ради та люди, що називають себе ветеранами АТО, розпочали блокаду залізниці з метою припинити торгівлю із окупованими районами Донбасу.

15 лютого уряд ухвалив рішення про запровадження надзвичайних заходів в енергетиці на місяць, починаючи з 17 лютого. У Кабміні стверджують, що це рішення ухвалили у зв’язку з блокадою залізниці на Донбасі і, як наслідок, обмеженням поставок вугілля антрацитової групи.

16 лютого президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони «Про невідкладні заходи з нейтралізації загроз енергетичній безпеці України та посилення захисту критичної інфраструктури».Згідно з документом, уряд має затвердити порядок переміщення товарів з і до окупованої території Донбасу, а також створити перелік товарів, заборонених для ‎переміщення.‎ Кабмін також має тимчасово припинити експорт вугілля з України та ухвалити нову ‎Енергетичну стратегію України.‎

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман неодноразово закликав розблокувати лише поставки вугілля з окупованої території Донбасу.

Поклади вугілля антрацитової групи в Україні є лише в зоні бойових дій на Донбасі.

 

your ad here

more

Indian PM Urges Farsighted, Balanced US View on Work Visas

Indian Prime Minister Narendra Modi has urged the United States to have a “balanced and farsighted” perspective on visas that enable thousands of skilled Indian professionals to work in the United States and sustain India’s booming $150 billion software industry.

The Indian leader made his call for an open mind on work visas at a meeting with a 26-member bipartisan delegation of the U.S. Congress, which is on a weeklong visit to India.

There have been growing fears in New Delhi that the Trump administration will revamp the H1-B visa program to protect jobs for American workers. Indian technology workers are the largest recipients of these visas, which allow foreign professionals to work in the United States.

After meeting the U.S. delegation on Tuesday, Modi’s office said in a statement that the prime minister wanted the two countries to work together on facilitating people-to-people linkages and “referred to the role of skilled Indian talent in enriching the American economy and society.”

Deal maker

Before meeting the prime minister, Republican Congressman Bob Goodlatte declined to answer a question on visa restrictions, saying it was up to President Trump to reassess his policies on immigration.

Goodlatte also said the U.S. president had been a businessman, “And he likes to do deals and he also wants to do deals with India and other countries around the world.”

While New Delhi is optimistic that its growing partnership with the United States will continue under the Trump administration, there are concerns about how protectionism and restrictions on immigration will impact trade – particularly India’s software exports, two thirds of which go to the United States.

Tech sector

Indian technology companies have been thrown into uncertainty amid signals that there will be stricter curbs on H1-B visas to make immigration tougher. Three bills seeking to prioritize American workers have been introduced in the U.S. Congress — one of them proposes to more than double the minimum salary for a foreign hire on an H1-B from $60,000 to $130,000.

That could hit Indian companies hard, whose business model is based on the lower cost of hiring Indian engineers both at home and in the United States compared to those in Western countries.

The industry body National Association for Software and Services Companies (NASSCOM) has delayed its growth forecast for the present year as it waits to gauge policy announcements in the United States. A NASSCOM delegation is in Washington to lobby the U.S. administration on the need to have a level playing field for Indian companies.

Looking forward

However, many analysts say Indian firms will have to face the reality that rules on hiring foreign professionals in the United States will get tougher.

“Indian firms will have to act like global firms and hire where ever there is a match in demand and availability of talent. It will be long term sustainable but will also increase their cost structure,” said Pareekh Jain who heads research operations in India at the research firm Horses for Sources.

your ad here

more